LT / EN
Manualinės medicinos klinika naujienos

 

 

PSICHOLOGO PASLAUGOS
2011-08-03 14:40

 

Daugelis mūsų turime draugų, pažįstamų, šeimos narių, vengiančių savo problemų, projektuojančių jas į kitus, kaltinančių juos, priekaištaujančių už trūkumus, nors, tiesą sakant, kalti tėra jie patys. Tai anaiptol ne veiksmingas metodas bėdoms įveikti, ir didžiuma šių individų pasmerkti būti nelaimingi visą gyvenimą, jei šio problemų sprendimo mechanizmo nepakeis kitu". H. C. Cutler

 

Gyvenimo prisilietimai mumyse kažką palieka: prisiminimus, svajones, abejones, išgyvenimus, klausimus:

Kodėl man?.. Kas dabar?... Kaip toliau?... Kas galėtų?..

Galbūt šie prisilietimai tapo nemaloniais ir sunkiais gyvenimo palydovais. Galbūt tu kenti tyliai, nes galvoji, kad esi vienas su visomis savo problemomis, kad niekas negali tavęs suprasti... Psichologas konsultacijos metu tau gali padėti rasti atsakymus į gyvenimiškus klausimus, išgyventi krizę, geriau susivokti savyje, labiau pasitikėti savimi, įveikti beviltiškumo ir bejėgiškumo jausmus, efektyviau spręsti tarpasmeninius konfliktus, geriau suprasti susiklosčiusią situaciją ir padėti surasti išeitį iš sudėtingų gyvenimo situacijų.

Garantuojamas konfidencialumas. Laikausi psichologo profesinės etikos principų, kurie garantuoja kliento pateiktos informacijos išlaikymą paslaptyje (išskyrus aplinkybes, kuomet kyla grėsmė kliento ar aplinkinių žmonių sveikatai ar gyvybei).

Psichologinio konsultavimo trukmė varijuoja priklausomai nuo žmogų neraminančių klausimų kiekio, problemų sudėtingumo. Jeigu žmogus kreipiasi konkrečiu klausimu, gali užtekti keleto susitikimų. Kartais žmogus galvoja, kad jam užteks ir vienos konsultacijos, tačiau tuomet daug tikėtis nevertėtų. Didesnė pirmos konsultacijos dalis skiriama susipažinti su klientui iškilusiomis problemas, išklausyti ir pabandyti identifikuoti tai kas svarbiausia. Vienos konsultacijos pakanka jei kliento tikslas išsikalbėti ir būti išklausytu, jei jis tikisi paramos ir palaikymo, tam tikro įtampos sumažėjimo. Tačiau jei klientas siekia tam tikrų pokyčių, dažniausiai reikia mažiausiai 5-10 susitikimų. Taip pat svarbu suprasti, kad viskas yra labai individualu, daug kas priklauso nuo kliento atvirumo, aktyvumo ir motyvacijos.

Individuali psichologinė konsultacija

Susitikimai vyksta vieną kart per savaitę ir trunka: suaugusiems - vieną akademinę valandą (45 min); vaikams - 30 min.

Šeimos, poros psichologinė konsultacija

Susitikimai vyksta vieną kart per savaitę ir trunka 1,5 valandos.

 

Konsultacijų kaina:

Vaikams 60 Lt.

Suaugusiems 90 Lt.

Šeimos, poros konsultacija 120-140 Lt.

 

 

 

Grįžti