LT / EN
Manualinės medicinos klinika naujienos

 

 

AMBULATORINĖ REABILITACIJA
2012-07-25 15:19


UAB Manualinės medicinos klinika yra sudariusi sutartį su Šiaulių teritorine ligonių kasa, todėl nuo šiol pacientai gali gauti ambulatorinės reabilitacijos paslaugas.

 

Teikiamos ambulatorinės reabilitacijos paslaugos:

 

  • Suaugusių ambulatorinė reabilitacija judamojo atramos aparato pažeidimai;

  • Suaugusių ambulatorinė reabilitacija nervų sistemos ligos;

  • Vaikų ambulatorinė reabilitacija judamojo atramos aparato pažeidimai;

  • Vaikų ambulatorinė reabilitacija nervų sistemos ligos.

 

 


Pagrindiniai dokumentai reikalingi atvykstantiems reabilitacijai:

 Pažyma, išduota Teritorinėje ligonių kasoje, suteikianti teisę į kompensaciją už medicininę reabilitaciją.

 Išrašas iš medicininių dokumentų (forma 027/a), kurią privalo užpildyti gydantis gydytojas.

Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas.


Ką turi žinoti pacientai:

1. Apie paciento siuntimo medicininei reabilitacijai tikslingumą sprendžia Jus gydantis gydytojas kartu su fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoju.

2. Pateikus išrašą iš medicininių dokumentų (forma 027/a) ir pažymą kelialapiui gauti (forma 070/a, išrašo gydantis gydytojas), Teritorinė ligonių kasa (TLK) išduoda pažymą, suteikiančią teisę medicininei reabilitacijai ir prideda atitinkamo reikiamo profilio paslaugas teikiančių įstaigų (padalinių) sąrašą.

3. Gydančio gydytojo, FMR (fizinės medicinos ir reabilitacijos) gydytojo ar Teritorinės ligonių kasos darbuotojų siūlymas pasirinkti vieną ar kitą reabilitacijos įstaigą, atitinkančią Jūsų poreikius, yra tik rekomendacinio pobūdžio.

4. Kokią įstaigą pasirinkti reabilitaciniam gydymui, sprendžiate Jūs, tai išskirtinė Jūsų teisė.

5. Turėdami Teritorinėje ligonių kasoje išduotą pažymą reabilitacijai, Jūs vykstate gydytis ten, kur Jums atrodo geriausia, patogiausia ir priimtiniausia.


Atvykusiems į UAB Manualinės medicinos kliniką su Teritorinės ligonių kasos (TLK) pažyma ambulatorinei reabilitacijai yra teikiamos įsakyme (Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2008 m. Sausio 17 d. įsakymas Nr.: V-50 „DĖL MEDICININĖS REABILITACIJOS IR SANATORINIO (ANTIRECIDYVINIO) GYDYMO ORGANIZAVIMO") numatytos reabilitacinės paslaugos bei papildomos paslaugos, atsižvelgiant į poreikį. Už papildomas procedūras, konsultacijas, neįtrauktas į privalomų ambulatorinės reabilitacijos paslaugų apimtį, apmoka pacientas pagal UAB Manualinės medicinos klinikos patvirtintą kainoraštį.


 

Būtina išankstinė registracija telefonu: +3706 736 442; (841) 42 77 49;Grįžti