LT / EN
Parašykite mums

 Tik pravėrusi Manualinės medicinos centro duris pastebėjau užrašą
  „Mes gydome priežastį, o ne pasekmes!”. Kad iš tikrųjų čia dirbantys specialistai vadovaujasi šiuo principu,
  įsitikinau apsilankiusi vos keletą kartų.
Įprasta, kad fizioterapijos procedūras atlieka vienas, masažą – kitas,
mankštą visai grupei veda trečias specialistas.
Lankydamasi Manualinės medicinos centre pajutau visumą.
Man buvo malonus atradimas, kad kineziterapeutė L. Bačenskaitė,
atlikdama gydytojos rekomenduotas procedūras, stebėjo skausmingus taškus, įtemptus raumenis,
iš karto reaguodama nuspręsdavo, į ką reikėtų daugiausiai skirti dėmesį,
kurie pratimai bus efektyviausi ir tinkamiausi skausmams sumažinti, įtemptiems raumenims atpalaiduoti.
Širdingai dėkoju kineziterapeutei Loretai Bačanskaitei be jokios abejonės už profesionalumą, dalykiškumą, atidumą, įsiklausymą ne tik į žodžius,
bet ir subtilų, stulbinamą stebėjimą ir sekimą, kas darosi, kaip į atliekamas procedūras reaguoja kiekvienas mano raumuo ar taškas.
Dabar jau žinau, ką turiu kontroliuoti, kokius pratimus daryti, kad jausčiausi daug geriau!
Esu dėkinga reabilitologei L. Rindzevičienei už atidžią ir profesionalią konsultaciją bei nuoširdžius patarimus apie rekomenduotinas procedūras.
Pajutau, kad gyd. L. Rindzevičienei per konsultaciją, o kineziterapeutei L. Bačenskaitei  procedūrų metu buvau pati svarbiausia – specialistės ne šiaip dirbo darbą,
o nuoširdžiai norėjo padėti! Ačiū Jums už rūpestį!

Sigita D. 2015. 06. 14

 

„Kai likimas atsiunčia auginti vaikutį turintį sveikatytės problemų, supranti, kaip reikalingi žmonės galintys padėti. Esu nepaprastai dėkinga kineziterapeutei Laurai Straubergitei, masažuotojoms: Jurgitai ir Agnei, už jų gerumą, atsidavimą darbui ir už tai, kad mano dukrytė čia jaučiasi labai laiminga! Didelis Jums ačiū! Ir linkiu šiai klinikai kuo didžiausios sėkmės."

Rita Bitinienė 2012.03.22


Gyvenimas turi ir gali būti nesibaigiantis džiaugsmas (L. Tolstojus). „Besilankant šioje klinikoje ir mano gyvenimas nusidažė šviesesnėmis spalvomis. Tikrai netikėjau, kad per tokį trumpą, keturiolikos dienų laikotarpį, taip gali pagerėti sveikata. Dabar supratau, ką gali padaryti žmogus - medikas, mylintis ir išmanantis savo darbą. Labai dėkoju kineziterapeutui Deividui Petkui už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą. Visada buvo malonu ateiti į šią kliniką, tarsi pareiti į savo namus, nes čia pasitikdavo malonūs, nuoširdūs ir visada besišypsantys žmonės.Tad linkiu šios Manualinės medicinos klinikos visiems gydytojams, visam personalui, kuo geriausios kloties, ilgų gyvavimo metų...!"

Virginija Poškauskienė 2012.03.26


„Besilankant šioje klinikoje sutikau daug mandagių žmonių, kurie visada su šypsniu veide pasitinka tiek seną, tiek jauną. Sesutė - registratorė yra labai nuoširdi. Visada bus malonu ir vėl apsilankyti pas Jus. O kineziterapeutui Deividui Petkui linkiu daug laimės gyvenime."

Vitalija Žukauskaitė 2012.03.28


„Dėkoju kineziterapeutui Deividui Petkui už efektingas procedūras, kurios padėjo atgauti prarastas jėgas, sveikatą, atstatyti gerą savijautą ir nuotaiką. Taip pat dėkoju administratorei Rasmintai už nuoširdumą."

Viktorija Pabijanskienė 2012.03.28


„Visi labai malonūs."

Mantas Jašiškis 2012.04.02


„Buvo labai malonu pabūti tarp šių malonių, jaunų žmonių. Ypač esu dėkinga geram žmogui bei puikiam specialistui Deividui Petkui. Didelis Jums ačiū!"

Romualda Krikščiūnienė 2012.04.06


„Širdingai esu dėkinga Deividui Petkui ir personalui už tikrai sąžiningą darbą, linkiu ir toliau taip sėkningai dirbti. Ačiū."

Virginija Jarušauskienė 2012.04.06


„Dėkoju už sveikatos pagerinimą. Ačiū."

2012.04.11


„2012.05.07 - 2012.05.24 turėjau procedūras šioje klinikoje. Labai viskas patiko. Aptarnavo malonūs, stropūs darbuotojai. Tariu nuoširdų ačiū Jūsų kolektyvui."

Danutė Vaičiakauskienė 2012.05.24


Dėkoju už nuoširdų aptarnavimą visam personalui."

Edita Skačkobarienė 2012.08.06


Vardas
El. paštas
Žinutė Liko simbolių:
Siųsti